HomeShowbiz

Arbana dhe Eduardi na treguan edhe njëherë se janë bashkë

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori i programit “Dua të të bëj të lumtur” Eduart Grishaj, festojnë sot ditëlindjet.

Arbana i bëri një urim publik Eduartit me fjalët: “Gëzuar ditëlindjen binjak”.

Gjithashtu edhe Eduarti nuk mund të rrinte pa reaguar: “Arsye për të festuar ditëlindjen! Edhe 100 e rralla!”

Arbana dhe Eduarti janë bashkë dhe zgjodhën mënyrën më të bukur për ta bërë publike.


TË NGJASHME