HomeLajme

Arbenita dhe Fero konfirmojnë lidhjen zyrtarisht!

Pasi ka publikuar një foto romantike me Feron, Arbenita ka konfirmuar zyrtarisht lidhjen me reperin .

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram, dy foto bashkë me Feron teksa shkruan:  “Me shokun”.              Lidhja e saj që ka disa muaj që ka nisur dhe modelja ka vendosur ta bëjë publike,

Duke komentuar në një video që e dashura e tij publikoi, Fero doli hapur pak ditë më parë dhe çifti nuk fshihet me.

Ajo shihej e veshur me një fustan shumë seksi, ndërsa Fero e quante: “Princesha ime”.

Lidhja e tyre u zbulua në tetor të 2018-s u konfirmua përmes komenteve në postimet e publikuara në rrjetet sociale.


TË NGJASHME