HomeShowbiz

Arbenita dhe Fero nuk ndjekin më njëri-tjetrin në instagram, ç’po ndodh mes çiftit?

Pak ditë pas pushimeve romantike në Kretë, Arbenita dhe Fero kanë tërhequr sërish vëmendjen e fansave.

Sot vumë re se Arbenita dhe Fero nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, dhe madje modelja ka fshirë fotot me partnerin.

Për Feron nuk mund të themi të njëjtën gjë sepse ende i ka fotot me modelen, dhe madje në postimin e fundit paralajmëron publikimin e projektit të ri muzikor ku bën pjesë dhe Arbenita.

Nuk e dimë nëse kjo është një mënyrë për të tërhequr vëmendjen pak kohë para publikimit të këngës së re të reperit, por gjithsesi ia dolën ta bëjnë.


TË NGJASHME