HomeShowbiz

Arbenita dhe Fero prindër për herë të parë? Fotoja që na shtoi dyshimet

Pak kohë pasi u shfaqën publikisht, modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë. Para pak ditësh, reperi publikoi klipin “Ride or Die” si një dedikim për Arbenitën e cila ishte protagoniste në këtë klip, mirëpo me një foto të fundit Arbenita i ka hutuar të gjithë.

“Nëna dhe babai?”, shkruan modelja në foton e publikuar shoqëruar me një emoji të nuses dhe një tjetër të dhëndrit etiketoi edhe Feron, kështu duke ngjallur dyshime se është shtatzënë, ndërkohë që të njejtën foto e ka shpërndarë edhe partneri i saj.

ref.jpg

Nuk e dimë çfarë të mendojmë sot pas këtij postimi por mendja na shkon për një kurorëzim të dashurisë së tyre ose një nga ato lojërat që bëjnë gjithnjë.


TË NGJASHME