HomeShowbiz

Arbenita do bëhet xheloze, Baby G i kujton Feros kohën kur ishin bashkë

Me siguri ju kujtohet koha kur Baby G ishte pjesë e labelit “On Records” si dhe kur realizoi këngën me Feron “No Kiss”.

Gjatë kësaj periudhe dyshja e njohur u përfolën se janë në një lidhje pasi në rrjet qarkulloi një foto në momente intime, foto për të cilën ata thanë se është montazh.

Baby G ka publikuar në instastory disa video ku shfaqet duke dëgjuar bashkëpunimin e tyre.

“Këtë këngë e kam publikuar për ditëlindjen time, ka qenë një dhuratë e mirë për ditëlindje”, shkruan Baby G.

Epo shpresojmë që Arbenita mos të bëhet xheloze pas kësaj.


TË NGJASHME