HomeShowbiz

Ardian Bujupi do të jetë pjesë e “BB VIP”? Këngëtari bën postimin e dyshimtë

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi ka bërë së fundmi një postim që hedh dyshimet se mund të jetë pjesë e Big Brother VIP. Ai ka postuar një fotografi, ku tregon krahun me tatuazhin e shqiponjës dykrenare, krahas së cilës ka shkruar: “Big Brother”. Kaq ka mjaftuar që të përflitet se do të jetë pjesë e reality shoë-t.

Por lind pyetja: Do të jetë pjesë e Big Brother Vip Albania apo Big Brother Vip Kosova? Megjithatë, ky postim mund të tregojë se këngëtari ka marrë ftesë për t’u bërë pjesë ose ndoshta ka pranuar që të hyjë brenda shtëpisë së famshme. Sakaq, mund të jetë dhe një shaka nga ana e këngëtarit.


TË NGJASHME