HomeShowbiz

Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, Shakohoxha i bën dhuratën speciale

Ardit Gjebrea është një nga moderatorët më të suksesshëm në Shqipëri. Dita e sotme është një ditë e lumtur për familjen e tij.

Arditi feston ditëlindjen e 56-të ku nuk kanë munguar urimet e shumta nga njerëzit e tij më të dashur, po ashtu dhe nga ashuruesit e tij.

Mes shumë urimesh dhe dhuratash, Gjebrea ka marrë një surprizë tepër speciale nga miku i tij Shakohoxha.

Ai ka marrë si dhuratë bluzën e futbollistit Thomas Strakosha, të shkruar me disa autografe nga pjesëtarët e klubit të futbollistëve të Lazio-s.

“A super dhuratë nga @dritan_shakohoxha dhe @thomas_strakosha. Faleminderit skuadra e Lazio-s, prej 40 vitesh skuadra e zemrës”, shkruan Arditi.


TË NGJASHME