HomeShowbiz

Arditi bën deklaratën e papritur: Donaldin e ndihmoi futja e Borës

Gjatë transmetimit të djeshëm në “Fan Club”, këngëtari dhe ish-banori i Big Brother VIP, Ardit Çuni ka komentuar disa prej momenteve të Donaldit brenda shtëpisë.

Sipas tij futja e ish-partneres Bora Zemani në shtëpi  në fillim të rrugëtimit e ndihmoi të fitonte simpatinë e publikut. Arditi e komenton si pikënisje të lojës së fortë të finalistit.

“Futja e Borës e ndihmoi dihet që ka qenë i fortë, një ndër momentet e para, ajo ka qenë pikënisja, pastaj ai e ka mbajtur lojën me debate”, tha Arditi.


TË NGJASHME