HomeShowbiz

Argjentina Ramosaj shfaqet joshëse dhe me stil

Këngëtarja e njohur Argjentina Ramosaj ka qenë mjaft aktive këtë vit me projekte muzikore.

Për momentin, ajo është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me familjen e saj.

Ramosaj është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft artistike dhe me stil.

Ajo është e martuar prej katër vitesh me Dukagjin Fetahun, dhe së bashku kanë një djalë, të pagëzuar me emrin Noah.


TË NGJASHME