HomeShowbiz

Ariana Grande publikon videoklipin “Thank You, Next”

Ariana Grande ka publikuar videoklipin e ri të saj të titulluar “Thank U, Next”.

Pop ylli që ka lançuar kohë më parë këtë projekt ku falënderon të gjithë të dashurit, u prit mirë nga publiku.

Tashmë, ajo ka publikuar edhe klipin me pamje të ngjashme sikur klipi “Mean Girls” nga Regina George.

“Thank You, Next” është inspiruar nga ish të dashurit e saj si Mac Miller i cili vdiq, Big Sean dhe Pete Davidson.

Kjo këngë edhe pa videoklip kaloi tri javë në vendin e parë të Billboard hot 100.


TË NGJASHME