HomeShowbiz

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha martohen këtë pranverë

Në fillim të këtij viti, Armina Mevlani u pyet për planet për një dasmëm në vitin 2020, ajo tha se këtë vit nuk do të ketë dhe zbuloi shkakun.

“Duhet të jemi të dy gati dhe kjo do kohë organizimi. Në 2020 nuk ka dasmë! ”u shpreh blogerja e njohur.

Megjithatë disa burime , tregojn të kundërtën.

Armina dhe Shkëlzeni do të martohen këtë pranverë në Itali dhe pritet të jetë një dasmë madhështore.

Në të do të ketë shumë të ftuar nga politika dhe personazhe të njohur të ekranit.

Kujtojmë se në vitin 2018, në një ceremoni private, dyshja celebroi dashurinë me fejesë.

Të pranishëm ishin vetëm 30 të ftuar, të cilët u përpoqën që të zbulonin sa më pak detaje.

Armina dhe Shkëlzeni kanë një histori të gjatë dashurie, prej 5 vitesh ata janë bashkë dhe kanë disa kohë që bashkëjetojnë.


TË NGJASHME