HomeShowbiz

Armina Mevlani jep këto 5 këshilla për çdo vajzë

Blogerja shqiptare Armina Mevlani në një seri pyetjesh e përgjigjesh realizuar me ndjekësit e saj në Instagram i ëhstë përgjigjur edhe njërës prej pyetjeve të bëra.

Njëra prej ndjekëseve e pyet 26-vjeçaren se cilat janë 5 TOP këshillat e saj për gjithë vajzat dhe ajo nuk ka nguruar t’i shkruaj ato:

1- Duaje veten përpara të tjerëve

2- Puno për ëndrrat e tua! Gjithmonë

3- Vetbesimi është seksi

4- Një mashkull mund të zgjohet një mëngjes dhe të të lërë! Karriera jote s’do ta bëjë kurrë këtë!

5- Ji gjithmonë ti ‘gjuetari’. Lër gjithmonë pakëz mister për partnerin tënd


TË NGJASHME