HomeSport

Aromë derbi, “avullojnë” biletat e Partizani-Tirana

Derbi mes Tiranës e Partizanit është shumë afër dhe të gjithë duan nga një biletë. Me anë të një postimi në storyn e Instagramit, faqja zyrtare e tifozëve të Partizanit njofton se biletat po shiten shumë, ndaj tifozët e Partizanit duhet të nxitojnë. Vlen të përmendim faktin se në  këtë ndeshje, pritet një pjesëmarrje e jashtëzakonshme në stadiumin ”Air Albania”.

Derbi mes këtyre dy ekipeve ka pasur gjithmonë një betejë të vërtetë  edhe mes tifozërive.


TË NGJASHME