HomeSociale

Arrestohet 25-vjeçari/ Armë, municione dhe drogë

Arrestohet nga policia e Durrësit në bashkëpunim me Komisariatit të Policisë Pogradec një 25 vjeçar me inicialet J.P.

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës ka caktuar ndaj tij masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Trafikim i armëve dhe municioneve” ,”Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Kultivimi i bimëve narkotike”.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës për veprime të mëtejshme.


TË NGJASHME