HomeLajmi i Fundit

Arrestohet 27 vjeçari me gjysmë kg heroinë e kokainë në stomak

Ai kishte gati 10,000 euro në barkun e tij dhe ishte i gatshëm të rrezikonte jetën, por përfundoi ne pranga.

ovuli droga radiografia-2

Një burrë nigerian 29-vjeçar i cili u arrestua nga karabinierët italianë jashtë Stacionit Qendror u arrestua në Milano dhe u dërgua në spital sepse ai kishte një dhimbje të forta në stomak.

Mjekët zbuluan se ai kishte gëlltitur 58 porcione heroinë dhe 120 kokainë me një peshë totale prej 560 gramësh.