HomeSociale

Arrestohet 56-vjeçari, tenton vetëvrasjen, plagos…

Një 56-vjeçar pas një grindjeje verbale me bashkëshorten, ka marrë armën dhe ka tentuar të vrasë veten. Në këtë moment ka ndërhyrë i biri, i cili e ka ndaluar 56-vjeçarin, K. Isufi.

Por gjatë tentativës për t’i hequr armën, ka mbetur i plagosur djali i 56-vjeçarit, i cili është dërguar në spital.

Mësohet se policia ka arrestuar pas ngjarjes 56-vjeçarin K. Isufi.


TË NGJASHME