HomeShowbiz

Arrestohet fansi Miley Cyrus, do habiteni nga arsyeja

Fansi i fiksuar pas Miley Cyrus që kishte mision të jetës ta linte shtatzënë këngëtaren/aktoren u arrestua në festivalin iHeartRadio në Las Vegas të shtunën.

David Rumsey, 42 vjeç, u arrestua nga policia mes performancës së yllit pop në T-Mobile Arena gjatë fundjavës pasi stafi e njohu atë në audiencë nga një fotografi që ata kishin marrë nga rojet e sigurimit të Miley më herët atë mbrëmje.

Ekipi i këngëtares 26-vjeçare ishte tashmë në vëzhgim të Z. Rumsey pasi ai dërgonte shkrime shqetësuese këngetares.

Pasi u arrestua, Z. Rumsey thuhet se u tha oficerëve se ai e kishte bërë “misioni të jetës që ta lëj shtatzënë këngëtares”.

Image result for miley cyrus

Z. Rumsey më vonë u dërgua në burg dhe u akuzua për kërcënime.

Fansi i ‘çmendur’ nuk është i vetmi hall në listën e gjatë të çështjeve të momentit për Miley, pasi thuhet se së fundi ajo është ndarë nga e dashura Kaitlynn Carter, për më pak se dy muaj lidhje.


TË NGJASHME