HomeShowbiz

Arrin 1.5 milionë ndjekës në Instagram, ja çfarë bën Luana

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Kjo shihet fare qartë edhe në Instagramin e saj ku numëron miliona ndjekës.

Së fundmi moderatorja ka arritur shifrën e 1.5 milion ndjekësve në Instagram dhe këtë e ka ndarë me fansat nëpërmjet një fotoje në instastory ku shkruan 1.5 mln dhe më poshtë shkruan “#real” që nënkupton se i ka të gjithë realë.

Sepse shpesh herë mund ta kenë akuzuar se i ka blerë ndjekësit ose mund t’i ketë me program, por kjo foto e Luanës tregon që i ka të gjithë real.

shumet.png

TË NGJASHME