HomeShowbiz

Arsyeja e vërtetë pse Marina është larguar nga ekrani

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të komentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Prej disa muajsh Marinën nuk e kemi parë më në ekran dhe as ajo vetë nuk ka zbuluar nëse do të vijë me ndonjë produksion të ri në ekran.

E megjithatë s’mund të themi se Marina është “zhdukur” plotësisht pasi moderatoren e kemi parë shumë sktive në rrjetet e saj sociale me postimet e vazhdueshme të pushimeve të saj luksoze.

Së fundmi Marina ka postuar një “throwback” nga pushimet në Bahamas dhe ka “thumbuar” dhe motrën e saj Luana Vjollcën e cila gjithashtu së fundmi mori pushimet pas një sezoni të suksesshëm në ekran.

“Shko në Bahamas, për të harruar të gjithë dramat”, shkruan Marina në Instagram.


TË NGJASHME