HomeShowbiz

Arsyet pse Irina Shayk është më e mira

Edhe pse 33 vjeçe, Irina Shayk vazhdon te jetë një prej modeleve më të mira në treg. Këtë të hënë, ajo mahniti Instagramin duke pozuar me bikini Burberry, të dizejnuara nga Riccardo Tisci.

Format e saj perfekte dhe linjat trupore, modelja ruse , nuk ngurroi ti shpaloste para 12 milionë ndjekësve, në një kostum që ishte ekskluziv, pasi ende nuk ka dalë në treg.

Aksesorë mbante vetëm një palë vathë argjendi dhe shfaqej në foto gati pa pikë grimi.


TË NGJASHME