HomeShowbiz

Arta Nitaj në lidhje me Noizyn? Detaji që “i nxori zbuluar”

Aktorja dhe modelja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Arta Nitaj vazhdon të përflitet për jetën e saj private.

Arta e ka treguar shpesh jetën luksoze që ajo bënë nëpërmjet fotove ku kryesisht me zhveshje e poza provokuese, zgjon kureshtje të madhe tek audienca.

24 vjeçarja edhe më tej sjell poza mjaftë joshëse, duke u komentuar për secilën paraqitje.

Arta Nitaj duket se ka nisur një romancë të re me Noizyn, reperin e njohur nga Shqipëria.

Dyshimet u ngriten kur në rrjetin social Instagram, u pa që Arta po e ndjek profilin e nipit të Noizyt, që siç dihet menaxhohet nga vetë reperi.

A është koha për ta uruar?

Image

TË NGJASHME