HomeShowbiz

As emision, as këngë/ Luana surprizon me projektin e ri

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të preferuara për publikun shqiptar, por edhe si këngëtare ka patur goxha sukses vitet e fundit.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku ndan vazhdimisht foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Pasi nisi emisionin e saj, mesa duket Luana ka gati një projekt tjetër shumë interesant. Me një video të postuar në Instagram, moderatorja shkroi se shumë shpejt do vijë me diçka të re dhe ndodh për herë të parë. “Kush e gjen çfarë?”, pyet moderatorja duke i bërë të gjithë kuriozë.

View this post on Instagram

Soon.. per here te pare! ? Kush e gjen cfare ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Mesa duket Luanën do e shohim së shpejti në një film. Këtë lë të kuptohet edhe emoji që ajo ka vendosur në këtë video, për më tepër është përfolur më parë se moderatorja do të marrë pjesë në një film shqiptar.


TË NGJASHME