HomeShowbiz

Asgjë nuk mund ta ndalë, Loredana merr vendimin e rëndësishëm

Prej disa kohësh në media po shkruhet për Loredana Zefin dhe mashtrimit që thuhet se ajo ka bërë ndaj një çifti zvicerian. Dalin çdo ditë fakte të reja lidhur me ngjarjen dhe akuzat vazhdojnë të rëndojnë mbi këngëtaren.

E gjithë kjo ka ndikuar edhe në karrierën e këngëtares, e cila pak kohë më parë njoftoi se do të anulonte të gjitha koncertet e planifikuara për këtë verë.

Këngëtarja gjatë kësaj periudhe ka nxjer edhe dy këngë të reja dhe me sa duket gjërat po marrin drejtim dhe këngëtarja i është rikthyer tregut muzikor, së fundmi ajo do të rinisë koncertet e saj.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë reperët, madje ne këtë tur muzikor në Ballkan, Mozzik dhe Loredana do të shoqërohen edhe nga Getinjo.

balkan.png

TË NGJASHME