HomeShowbiz

Ashtu si nuk e keni parë kurrë më parë/ Agnesa Vuthaj shfaqet “topless” në setin fotografik (FOTO)

Agnesa Vuthaj është një nga modelet më të njohura shqiptare e cila e ka zhvilluar karrierën e saj jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë saj. Së fundmi ka ngritur temperaturat me pozat e fundit të postuara në rrjetin social “Instagram”, në llogarinë e saj.

Bukuroshja brune ka shpërndarë setin e ri fotografik, me të cilin ka lënë “gojëhapur” mijëra ndjekës. Por ajo që do të ishte “qershia mbi tortë” janë fotot e fundit të publikuara, ku shfaqet “topless”.

“Përqafoni veten tuaj”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Vuthaj mban vazhdimisht të përditësuar fansat përmes imazheve dhe vazhdon ende të ruajë sharmin dhe elegancën që e karakterizon.


TË NGJASHME