HomeShowbiz

Atentati ndaj prokurorit dhe lidhja me Redjan Rrajën: Reagon Kejvina Kthella

Përmes një postimi në Instagram, ajo shkroi: “Gazetflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për këto artikuj që keni përdorur në emrin tim. Po abuzoni si kafshët, plehra!”.


TË NGJASHME