HomeShowbiz

Atmosferë romantike në Përputhen, Ledjana-Mevlani drejt daljes çift

Puntata e ditës së martë në Per’Puthen përfundoi në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ajo nisi me një letër nga Mevlani për Ledjanën që solli plot emocion në studio, e më pas ata kërcyen në një vals romantik që i përfshiu në një puthje.

Të dy janë deklaruar për njëri-tjetrit dhe nuk dihet akoma se kur do të finalizohet me daljen e tyre çift nga emisioni.


TË NGJASHME