HomeShowbiz

Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj sjellin ‘adrenalinën’ e kësaj vere

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Aurela Gaçe dhe reperi Genc Prelvukaj bënë të ditur se po sjellin bashkëpunimin e tyre të parë. Ndërkohë vetëm pak minuta më parë, dyshja ka publikuar këngën në youtube, e cila i është dedikuar Kosovës dhe Shqipërisë.

Kënga është nën tingujt e muzikës shqiptare dhe nuk kishte si të mos vihej re energjia e Aurelës dhe looku i saj tepër modern. Bashkëpunimi mes Gencit dhe Aurelës është pritur mjaft mirë dhe të shumta kanë qenë komentet pozitive nga ana e fansave.


TË NGJASHME