HomeShowbiz

Aurela Hoxha shkëlqen nën dritën e diellit

Modelja dhe blogerja e njohur, Aurela Hoxha nuk e ndal aktivitetin në rrjete sociale.

Ajo posedon linja tejet seksi të cilat nuk heziton ti ekspozoj herë pas here.

Aurela këtë herë në fokus e ka vënë fytyrën e cila i bënte dritë nga rrezet e diellit.

Mahnitëse dhe tejet në formë u shfaq edhe këtë herë ish-Missi.


TË NGJASHME