HomeShowbiz

Aurela Hoxha ‘zbret’ në Kanë si një divë e vërtetë

Aurela Hoxha është një ndër modelet më të suksesshme në Shqipëri dhe jashtë saj.

Së fundmi, ajo ka marrë pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë, ku shkëlqeu e tëra, e veshur me një fustan të verdhë me një të çarë anash këmbës, flokët e saj në formën e valës së detit ku i nxjerrin në pah shumë bukur tiparet e saj.

Aurela ka shkuar në mbrëmjen e VIP-ave me një helikopter privat dhe ka ndarë foto dhe video nëpër rrjete sociale.

auto_Capture-210-11558615114.png

TË NGJASHME