HomeLajmi i Fundit

Autoritetet apel me altoparlant në Tiranë

Kjo është thirrja që dëgjon sot në rrugët e kryeqytetit pasi numri i të prekurve nga koronavirusi në vend po vjen në rritje, ku aktualisht numërohen 15 të prekur dhe një viktimë.

“Të dashur qytetarë qëndroni në shtëpi, evitoni vendet me shumë njerëz dhe lani duart sa më shpesh”.

Autoritet kanë dalë në qarkullim dhe më një altoparlant përsërisin mesazhin.


TË NGJASHME