HomeShowbiz

Baba që 21 vjeç? Fero flet për herë të parë për shtatëzaninë e Arbenitës

Fero dhe Arbenita janë kthyer padyshim në një prej çifteve më të dashura e të komentuara në showbizz-in shqiptar.

Së fundmi është komentuar gjerësisht në mediat rozë se Arbenita është shtatzënë dhe sigurisht reperi ka reaguar në lidhje me këtë lajm i ftuar në emisionin radiofonik ‘72 #sen’, me Meriton Mjekiqin.

“Këto janë rrena, ne jemi 21-vjeç as që e kam menduar ndonjëherë, por i kam parë ato lajmet pa lidhje. S’do e kisha fare problem, do kisha dal dhe do e kisha treguar. Unë jam shumë i vëmendshëm me krejt veprimet e mia, nëqoftëse vendos të bëj diçka do e marrin vesh të gjithë, se edhe nëse unë dua të fshehë diçka, s’mundem se jeta ime është në sy të të gjithëve”, ka treguar reperi.


TË NGJASHME