HomeShowbiz

Babai i Capital T, i famshëm si i biri!

Reperi i njohur Capital T është një artist shumë i dashur për publikun dhe vazhdon të jetë mjaft aktiv në rrjetet sociale. Ai përpiqet që nëpërmjet postimeve në ‘Instagram’ të qëndrojë sa më pranë fansave duke ndarë me ta momente nga jeta e tij e përditshme, por tregohet i rezervuar për jetën e tij private. Këtë e kemi vënë re pasi ai asnjëherë nuk poston shpesh foto familjare nga jeta e tij e përditshme apo nuk na lë dyshime për jetën e tij sentimentale. Ka ardhur koha qe të zbulojmë pakëz gjëra për familjen e reperit të njohur shqiptarë.
Ndonëse askush nuk e dinte, babai i Capital T është një figurë shumë e njohur në Kosovë.

Së fundmi është mësuar se kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi është babai i reperit të njohur. Agim Ademi u zgjodh kryetar i FFK-së pas vdekjes së legjendës kosovare Fadil Vokrri.

AGIM.jpg
AGIMI.jpg


TË NGJASHME