HomeGota Kuqe

Babai Shoqes

Pershendetje Zemra Kuqe. 

Dua të tregoj historine që nuk ja kam treguar askujt. Tani jam e martuar, jam rreth të 30-tave. Atëherë isha e re, vetëm 16 vjeçe,ndaj dhe skam guxuar t’ia them kujt, atë që më pati ndodhur. Ishte viti 1990, atëherë ishte shumë e vështirë që të merrte vesh kush se nuk isha e virgjer, jo si tani, që është diçka normale dhe nuk e kanë shumë problem. Qyteti ku kam kaluar femijerine është një qytet i vogël dhe njiheshim me njëri tjetrin. Unë isha në klasë të 9 dhe kisha një shoqe të ngushtë, shkonim shumë tek njëra-tjetra. Kur shkoja tek shoqja,shpesh ishin edhe prindërit, po më tepër babi i saj, pasi mami i saj punonte mbasdite. Në prani të babit të saj unë bëja si e rritur, bile tani e kuptoj se ndonjëherë ngacmohesha edhe vetë, shkurt më pëlqente vetja. Babi i saj ishte 45-46 vjeç, kishte trup shumë të bukur, ishte fin. Në atë kohë nuk mendoja kurrsesi se mund të beja seks me të, pavarësisht se më pëlqente kur e gjeja në shtëpi, këte edhe ai mbase e kishte kuptuar, sepse unë vetë ngacmohesha ndonjëherë kur gjeja rastin. Nejse atë dit shkova si gjithmonë tek shtëpia e tij, i rashë ziles, derën e hapi babi si gjithmonë, hyra dhe u nisa drejt dhomës ku rrinim me shoqen, ai s’më tha gjë, shkoj nga dhoma s’pashë njeri, u ktheva, po babi saj më kishte ardhur nga mbas. Zemër në shtëpi s’ka njeri me tha, jemi vetëm, për një moment mbeta si e hutuar, desha te dal, por ai me kapi nga krahët dhe më puthi në faqe, unë doja të ikja, ç’ke më tha, nëse do të ikësh ik, po ky rast nuk na vjen më, unë e di që edhe ty të pëlqen, mos ki frikë, zëri më iku, nuk dija ç’të thosha, ai me kapi nga faqet dhe më puthi në buzë, unë nuk dija, por për momentin nuk lëviza, ai vazhdoj të më puthte. Kam frikë i thashë dua t e iki. Po ç’ke ti më tha, unë s’të mbaj me zor, por sot nusja dhe goca nuk vijnë fare, nëse nuk do që të besh seks s’ka problem nuk bëjmë. Unë nuk dija, ai po me puthte në buzë, filloj të me kapte nga gjoksi. Edhe pse e vogel gjoksin e kisha goxha te zhvilluar, po më vinte mirë kur ai më ledhatonte dhe më puthte gjokset e me pas ktheheshe perseri tek buzet.

Më pas ai e çoi dorën tek zogu im dhe ohhh zot çfarë kënaqësie…
Pas 40 minutash kuptova që nuk isha më e virgjër…
Ai është dashuria ime e parë për mua…


TË NGJASHME