HomeShowbiz

Baby G me tatuazh të ri në vendin ‘delikat’

Këngëtarja shqiptare Baby G ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi për jetën private e ndarjen nga Lim Hoti. Duket se pas kaq muajsh të ndarë, Baby G e ka hedhur pas krahëve historinë me Limin dhe po vazhdon jetën e saj.

Këngëtarja e cila jeton në Londër, postoi së fundmi një fotografi në Instagram duke treguar se ka bërë një tatuazh brenda buzës së poshtme, një vend goxha i ndjeshëm.

“Pretty”, është fjala që ajo ka zgjedhur ta bëj dhe ju mund ta shihni më poshtë.

Këta muaj priten projekte të reja nga Baby G.


TË NGJASHME