HomeShowbiz

Baby G provokon nga shtrati

Baby G mëngjesin e sotëm e nisi me një video nga shtrati.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen edhe pozat provokuese.

Së fundmi, këngëtarja publikoi një video, të cilën e kishte realizuar në shtrat, ku dhe dukej shumë atraktive.

Ajo përdori një filter të Instagramit, ndërsa mbishkrimi që ia la videos është “Duke tentuar të jem bukuroshja e fjetur, por nuk mund të ndalem të jem vetvetja”.

Kujtojmë se Baby G ka paralajmëruar rikthimin me një projekt të ri muzikor.


TË NGJASHME