HomeSociale

Balla ironizon protestën e opozitës, publikon pamjet nga droni

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka postuar një rrjetin social Facebook një video sipas tij shihet një pjesëmarrje e ulët e qytetarëve në protestën e opozitës.

Sipas Ballës protesta është seria e radhës “Luli, Mona dhe shokët”

“Pa koment nga seria e radhës “Luli, Mona dhe shokët”?”, shkruan Balla.

Balla-protesta1

TË NGJASHME