HomeSport

Barcelona ringjallë interesimin për Willian.

Barcelona ka shfaqur përsëri interesimin për brazilianin e Chelsea.

Skuadra katalonase është gati që ta ofrojë Malcom për ta marrë Willian.

Malcom ka dështuar në stinorin e parë në “Camp Nou” dhe klubi është gati që ta shkëmbejë atë me Willian, për të cilin kishte një interesim të madh gjatë afatit kalimtar të verës.

Barcelona bëri tri oferta për Willian gjatë verës mirëpo pa sukses, dhe pastaj u kthye nga Malcom, të cilin e transferoi nga Bordeaux.


TË NGJASHME