HomePolitikë

Bardhi: Kush sulmon “Bild”…

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi me anë të një postimi në “Facebook” shkruan se kush sulmon gazetën “Bild” do të ketë fatin e gangsterëve me të cilët qeveris.

Bardhi thotë se kush ka zgjedhur të vjedhë e të blejë vota me krimin e organizuar, është i destinuar të ikë.

Postimi i Sekretarit të PD Gazmend Bardhi:

Kush sulmon gazetën Bild, që i zbulon telefonatën për vjedhjen e zgjedhjeve dhe fshihet prapa fustanit të Blerina Gjylametit, do të ketë fatin e gangsterëve me të cilët qeveris!

? Kush ka zgjedhur të vjedhë e të blejë vota me krimin e organizuar, është i destinuar të ikë! ?


TË NGJASHME