HomeSociale

Basha takim me aleatët dhe strukturat drejtuese të PD-së. Çfarë pritet të vendoset…

Kreu i Partisë Demokratike, do të zhvillojë sot në mesditë një takim me aleatët opozitarë për të përcaktuar hapat e mëtejshëm të aksionit politik të opozitës.

Ndërkohë, në orët e pasdites (18:00), Basha pritet të zhvillojë një takim me Kryesinë e Partisë dhe ish-grupin parlamentare.

Gjatë këtyre mbledhjeve, do të caktohen detaje të aksionit politik të opozitës, ndërkohë që data 30 qershor po afron.


TË NGJASHME