HomePolitikë

Basha takim me ambasadorët e vendeve të BE

Kreu i Partisë Dermokratike Lulzim Basha, do të takohet sot me ambasadorin e Bashkimit Europian, Luigi Soreca dhe Ambasadorë të vendeve të BE-së.

Takimi do të zhvillohet në selinë blu dhe vjen një ditë pasi opozita ju bashkua protestës së thirrur nga Aleanca Kombëtare për Teatrin.

Nuk dihet tema e diskutimit mes tyre.


TË NGJASHME