HomeShowbiz

‘Bashkë jemi, duhemi’, moderatorët e njohur pranojnë lidhjen?!

Janë përfolur për një lidhje më tepër se shoqërore me njëri-tjetrin dhe shpesh u është dashur të përballen me kuriozitetin e fansave që i pyesin: A jeni bashkë?

“Sa shkoni si çift, pse nuk lidheni ju të dy”, është një ndër komentet më të shpeshta në profilin e Ori Nebijajt dhe Isli IslamitInstagram.


Ori dhe Ilsi kanë qenë të ftuar në emisionin “Pop Culture”, ku kanë folur për marrëdhënien e tyre.

“A jeni bashkë ju të dy?”, i pyet moderatorja ndërkohë që Isli ia kthen” “Bashkë jemi se s’jemi veç”.

“Moj duhemi ne?”, pyet ai më pas kolegen Ori Nebiaj, e cila ia kthen: “Duhemi!”

Gjithçka ka qenë në formë shakaje pasi Ori edhe më herët e ka thënë mes tyre ka vetëm shoqëri.


TË NGJASHME