HomeShowbiz

Bashkë për një duet, dalin pamjet nga klipi i Luanës dhe Faydee

Luana Vjollca do të sjellë këngën e saj të radhës në bashkëpunim me këngëtarin me famë botërore Faydee. Këto lajme i konfirmuar edhe vetë Luana me videon e fundit në Instagram ku shprehej se nuk është më sekret.

Së fundmi Luana ka publikuar disa pamje nga videoklipi, teksa shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë vjollcë. Dyshja shfaqen duke xhiruar në pishinë dhe ndodhen në Vlorë.

Luana ka zbuluar gjithashtu se kënga mbajë titullin “Fly away with me”.


TË NGJASHME