HomeShowbiz

Beatrix del lakuriq para kamerave, harron transmetimin LIVE

Të jesh 24 orë i vëzhguar nga kamerat duhet të jetë diçka stresuese dhe e vështirë, e këtë e dëshmojnë herë pas here edhe banorët e Big Brother Vip. Nuk kanë qenë të pakta rastet kur disa prej tyre harrojnë që kanë kamera mbi kokë dhe filmohet çdo veprim i tyre.

Rasti më i fundit është ai i Beatrix, e cila mbrëmë teksa bëhej gati për spektaklin vendosi të vishej në dhomën e grimit.
Por që të vishte fustanin ekstravagant duhet që të zhvishej fillimisht dhe këngëtarja u ndërrua aty duke dalë thuajse lakuriq para kamerave.


TË NGJASHME