HomeShowbiz

Beatrix nuk i mban më inat Donaldit, ja çfarë bën për të

Këngëtarja Beatrix Ramosaj syshohet se ka udhëtuar jashtë vendit me kushurirën e saj Anxhelinën, pasi kjo e fundit postoi një foto ku nxori zbuluar këngëtaren vetëm prej tatuazhit të saj..

Donaldi duke diskutuar i zhgënjyer për mungesën e saj tha se nuk i fliste më me gojë nëse ajo kishte ikur jashtë Shqipërisë. Ndërkohë këngëtarja pati dhe një “debat virtual” me Balina Bodinakun, pasi kjo e fundit kishte thënë se Beatrix është larguar me të dashurin.

Beatrix vendosi të mos shkonte në darkën e Big Brother Vip me finalistët dhe ish-banorët për shkak të hatërmbetjeve nga batutat e Ermal Mamaqit dhe Salsano Rrapit. Por sot këngëtarja ka postuar një Instastory me mbishkrimin “Me ty” ku u bën thirrje ndjekësve të saj të votojnë Donaldin.

Beatrix "harron" gjithçka dhe mbështet Donaldin për

TË NGJASHME