Lajme Lifestyle Showbiz

Beatrix Ramosaj, ‘e nxehtë’ edhe kur bën ftohtë

Beatrix Ramosaj ka publikuar imazhe atraktive në rrjete sociale.

Beratrix ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi shumë joshëse.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar disa fotografi, në të cilat u shfaq e shtrirë në shtrat, teksa ishte veshur me një fustan të shkurtër.

Fotografitë e saj morën komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj.

Image

Related posts

Dërgohet për gjykim dosja ndaj Tahirit, ish-ministri kërkon gjykim të shkurtuar

Xhensila Gotanews

Motra e Frederik Ndocit tregon brengën më të madhe: Dal dhe veç këndoj në pyll

Tatani

Flet kreu i KLP: Do të nisë montimi i korrupsionit duke filluar nga…

Mila
Na Kontaktoni!