HomeShowbiz

Beatrix Ramosaj, ‘e nxehtë’ edhe kur bën ftohtë

Beatrix Ramosaj ka publikuar imazhe atraktive në rrjete sociale.

Beratrix ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi shumë joshëse.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar disa fotografi, në të cilat u shfaq e shtrirë në shtrat, teksa ishte veshur me një fustan të shkurtër.

Fotografitë e saj morën komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj.

Image


TË NGJASHME