HomeShowbiz

Bebe Rexha i lë të gjithë gojë hapur me këtë video

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, tashmë ka pushtuar majat e muzikës ndërkombëtare.

Bebe Rexha e ka marrë sërish gjithë vëmendjen. Këngëtarja është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram.


E veshur me një fustan të zi dhe tejet elegant, këngëtarja ka zbuluar gjoksin ndërsa ka bërë lëvizje provokative duke kërcyer.

View this post on Instagram

I was honestly just bored af.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on


“Isha sinqerisht thjesht e mërzitur”, ka shkruar Bebe pranë postimit të videos.


TË NGJASHME