HomeShowbiz

Bebe Rexha merr vëmendjen e kalimtarëve në rrugë me këtë stil të veçantë

Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Së fundi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një foto në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet me një stil unik.

E veshur me këmishë, xhinse dhe një palë çizme të gjata, Bebe Rexha mori vëmendjen me këtë paraqitje.

Projekt i fundit nga Bebe Rexha është “Say My Name”, këngë që po pritet mirë në publik.


TË NGJASHME