HomeShowbiz

Bebe Rexha në spital, alarmohen fansat

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të preferuara për të gjithë publikun anë e mbanë botës, po ashtu dhe suksesi i saj po rritet çdo ditë e më shumë.

Këngëtarja së fundmi, ka postuar një foto në Instastory, e cila shfaqet në ambientet e një spitali por bashkë me foton ishte edhe një lajm i mirë që i qetësoi disi fansat e saj.

“Jam mirë, faleminderit Zotit”, shkruan Rexha.

Nuk e dimë nëse Bebe ka pasur ndonjë problem shëndetësor kohët e fundit, apo ka bërë thjesht një kontroll rutinë.

Mos të harrojmë pa përmendur, se këngëtarja do të publikojë këngën më të re të saj me datën 31 maj në bashkëpunim me The Chainsmokers.


TË NGJASHME