HomeShowbiz

Bebe Rexha shijon pushimet në Spanjë

Bebe Rexha aktualisht ndodhet në Madrid të Spanjës.
Këngëtarja shqiptare atje po argëtohet maksimalisht.

Kjo dëshmohet pas publikimit të një videoje në Instagram ku shihet në një xhakuzi me një mike.

Duke qenë se ajo është shumë e dashur për publikun kudo në botë, i bie të udhëtoj mjaft shumë, kështu një pjesë të kohës para dhe pas koncerteve i kalon duke e shfrytëzuar rastin për argëtim.

Bebe shquhet edhe për linjat e saj trupore për çka shkruhet shpesh në media e sa u përket projekteve muzikore, kënga ‘I’m A Mess’ e cila sot ka 165 milionë klikime në Youtube.

 


TË NGJASHME