HomeShowbiz

Bebe Rexha shtatzënë? Këngëtarja sapo na e zbuloi …

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare, e cila e ka çuar emrin e kombit tonë lart në arenat më të njohura ndërkombëtare.

Së fundmi ajo ka nxjerrë edhe këngën më të re “Last Hurrah” dhe duket se po shijon ende suksesin e saj.
Por së fundmi një foto e këngëtares e bërë nga paparazzi kanë ngritur dyshime se ajo është shtatzënë.

Në foto Bebe shihej me barkun e fryrë dhe të gjithë ishin të bindur se ajo është në pritje të ëmbël.

Megjithatë këto lajme i ka hedhur menjëherë poshtë këngëtarja e cila ka sqaruar se nuk është shtatzënë por thjesht topolake.


TË NGJASHME